Ognisko ze skuterami śnieżnymi

Atrakcja dostępna w sezonie zimowym.

Spotkanie rozpoczyna się ok. 30 min częścią teoretyczną, w trakcie której omawiane są zasady bezpieczeństwa oraz zaprezentowany zostaje instruktaż jazdy skuterem śnieżnym. Uczestnicy otrzymują skutery jedno- lub dwu-osobowe i pod opieką instruktora wyjeżdżają na godzinną wyprawę. Trasa przejazdu przebiega przez polanę Butorowy Wierch, skąd rozpościera się przepiękny widok na malowniczą panoramę Tatr.

Po zakończeniu tej atrakcji uczestnicy zostają zaproszeni do Indiańskiego Tipi, w którym odbywa się druga część spotkania –ognisko. Tipi to płócienny namiot rozpięty na drewnianych tyczkach o wysokości ok. 5m. Taka konstrukcja pozwala cieszyć się ogniskiem w klimatyczne wnętrzu, w którym temperatura pozwala na zdjęcie kurtki pomimo siarczystych mrozów na zewnątrz. W trakcie ogniska, uczestnicy korzystają z zamówionego cateringu. Standardowe menu obejmuje: danie kociołkowe typu gulaszówka, kiełbasę, oscypki, smalec, ogórki kiszone, pieczywo oraz dodatki typu musztarda, ketchup. Istnieje możliwość modyfikacji lub całkowitej zmiany menu na życzenie klientów.

Orientacyjny czas trwania całości spotkania to ok. 3h ( 0,5h części przygotowawczej + 1h trwania atrakcji + 1,5h trwania ogniska).

Kontakt / Rezerwacja